Penzion Hrad Sedloňov
Cena od: 240 Kč os./noc
Apartmá U Kožešníků
Cena od: 200 Kč os./noc
Chalupa U Kožešníků
Cena od: 164 Kč os./noc
Penzion Köhler
Cena od: 350 Kč os./noc

Deštné — lyžařské středisko

Hory, lesy, bílé pláně... Deštné je největším lyžařským střediskem v Orlických horách. Odstupňovanou náročností sjezdovek uspokojí lyžaře všech typů. Nabízí komplexní služby, bezplatné parkoviště přímo u sjezdovek, snowpark, večerní lyžování, horské hospůdky, příjemné ubytování a především poloviční ceny ve srovnání s lyžařskými středisky v Krkonoších.


Aktuality

7.2.2016
Svahy přes noc krásně přituhly. Máme krásné slunečné dopoledne a příjemnou lyžovačku. Otevřeny jsou všechny sjezdovky kromě Zákoutí. Využít můžete i hřiště lyžařské školy. Přímo pod sjezdovkou Marta u hlavního parkoviště je k dispozici nová půjčovna a autorizovaný servis lyží.

5.2.2016
Do dnešního rána napadlo 8 cm prachového sněhu. Přírodní sníh výrazně vylepšil podmínky pro lyžování! Večerní lyžování je posíleno o vlek B - Kotva od čtvrtka do soboty. V ostatních dnech jede pouze lanová dráha.

4.2.2016
Po delší době opět sněží. Teploty se pohybují od -1 do -3°C. Na sjezdovkách Závodní, Sportovní a Turistická v areálu Marta I je zatím dostatečná vrstva sněhu. Na těchto sjezdovkách leží od 20 do 70 cm. Několik málo kritických míst a hran se během oblevy vylyžovalo na led. Tyto místa se budou v následujících chladných dnech opravovat. Sjezdovka Marta je zasněžená z 1/3 šířky. Nad ránem jsme na této sjezdovce na pár hodin spustili sněžná děla. Zasněžování zde bude pokračovat i v noci na zítra. Nedostatek přírodního sněhu neumožňuje úpravu běžeckých tras. Nástupy z Deštného jsou zcela holé. Na hřebenu se sjízdná místa střídají s dlouhými vytátými úseky.


09/01/2009 Sedačková lanovka
Upozorňujeme návštěvníky areálu, že zítra z technických důvodů nepojede sedačková lanovka! Večerní lyžování bude obsluhovat kotvový vlek. Z důvodů skibobových závodu bude zítra uzavřena černá sjezdovka.

08/01/2009 Aktuální informace
Využijte vynikajících sněhových podmínek a přijeďte si zalyžovat! V Deštném se v těchto dnech jezdí absolutně bez čekacích dob! Na sjezdovkách leží od 45cm sněhu. V sobotu zveme všechny vyznavače freestylu na "Iguana Snowpark Opening Party No. 2". Ježdění v parku zdarma! Více v odkazu Iguana snowpark.

06/01/2009 Výborné podmínky!
Deštné se probudilo do krásného slunečného dne. Dnes se bude jezdit na prašanu, bez čekacích dob a na poloprázdných sjezdovkách! Ideální příležitost pro skvělou lyžovačku. Večer se jezdí každý den od 18 do 21 hodin. Běžecké stopy jsou upraveny: Deštné,Luisino Údolí,V.Deštná,Šerlich,Bukačka,Polom,Čihalka a zpět přes Bunkrovku do Deštného. Nové fotky v galerii.

05/01/2009 Aktuální informace
Od včerejška napadlo 30 cm prachového sněhu. Na sjezdovkách leží 45 cm sněhu. Podmínky pro lyžování jsou perfektní. Jezdíme na všech sjezdovkách! V areálu Marta I roste snowpark. Jezdíme každý den od 9:00 do 16:00. Večerní lyžování je také každý den od 18:00 do 21:00.

04/01/2009 Aktuální informace
Na sjezdovkách leží 40 cm technického sněhu. Podmínky pro lyžování jsou perfektní. Kromě tréninkové jsou v provozu všechny vleky a sjezdovky! V areálu Marta I roste snowpark. Jezdíme každý den od 9:00 do 16:00. Večerní lyžování je také každý den od 18:00 do 21:00.


News 36 - 40 of 77
First | Prev. | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | Next | Last All
Live web kamera
ZpravodajstvíFotogalerie


Partneři
Českosaské Švýcarsko
Víte že…

Víte, že skanzen Veselý kopec ukrývá skromnou bezzemkovu chaloupku, která zde stojí už víc než půl tisíciletí? Ve skanzenu zhruba na půl cesty mezi Pardubicemi a Žďárem nad Sázavou je k vidění i historický mlýn, statek, hájenka, včelín a řada obytných domů.